Regionális Junior Bajnokság (2018.02.13.).

VUKE Veszprém – Dombóvári Kosársuli KE 52 – 91 (14-22, 10-23, 21-28, 7-18)
Dombóvári Kosársuli: Guzmics B. 13/6, Lalák V. 14, Molnár M. 16, Csapó T. 10, Kapinya I. 2.Cs: Orbán Z. 13, Takács A. 14/3, Pápai G. 7/3, Kardos B. 2.

A regionális bajnokság 2. mérkőzését késő este Veszprémben játszottuk. Ellenfelünk teljesen ismeretlen volt számunkra, nem igazán tudtuk mire számítsunk. Szerkezetileg egy nagyon jó csapatnak tűnt, mi saját játékunkat szerettük volna játszani, kemény védekezés és gyors támadások.
Ennek megfelelően indult a találkozó is. Jó védekezésünknek köszönhetően sok labdát szereztünk és ez által sok könnyű kosarat sikerült dobnunk, aminek eredménye egy megnyugtató előny lett (14-22).A második negyedben próbáltunk még egy kicsit szigorítani védekezésünkön. Ennek köszönhetően még több könnyű kosarat sikerült szereznünk és félidőre már 20 pont feletti volt a különbség javunkra.
A második félidőben még sikerült a különbséget növelni és egy megérdemelt nagy arányú győzelmet szereztünk. Külön öröm volt látni, hogy mindenki aki pályára lépet minden másodpercben küzdött, hajtott a másikért, és győzni szeretett volna. Haza úton is nagyon jó volt a csapat hangulata, végig szólt a mulatós muzsika és végre CSAPAT voltunk.
GRATULÁLOK A FIÚKNAK!Következő mérkőzésünket újra hazai környezetben, február 23-án este 18:00-kor játsszuk majd a Dunaújvárosi Sárkányok csapata ellen.