Nemzeti Fiú Junior Bajnoksàg 2021/22 “A”csoport 2021.12.22 Budapest

Zsíros Akadémia Kőbánya/A- Dombòvári Kosársuli KE 63-87 (24-20,7-31,22-18,10-18)
Dombòvár: REIZINGER M.22/3,ÒLIÁS G.11/3FEHÉRVÁRI CS.27/21,ROÒSZ R.8, KALOCSA L.8 Cs.:KATATICS K.7,MONOSTORI Á.2,LÉP A.2 VINCELLÉR N.-,BERTA B.- Szilágyi Tamás
Edző

A 2021-es Év utolsò mérkőzésére érkeztünk Pestre,ami számunkra nagyon fontos összecsapás volt ,hogy megtudjuk tartani 4.helyünket a csoportba. Teljes mértekbe átérezték a fiúk a meccs fontosságàt,végre láttam az arcokon,hogy 100%-ba mindenkinek csak is a győzelem forgott a szeme előtt. Nagyon jòl kezdtük a mérkőzést “végre”,ami adott egy alapot ,hogy jòl játszunk ,majd jött a hullámvölgy már 5.perc után,de hála isten pár változtatás után a második negyed 1-2 percére ki is jöttünk belőle és nem okozott problémát,hogy nem játszottunk olyan jòl. A második negyed 3.percétől kezdve 180 fokos fordulatot vett a csapat és eldöntöttük a mérkőzést egy 7-31-es futással. A félidőre 20 pontos előnnyel mehetünk.Pihenőidőt kihasználva átbeszéltük még a hibákat ,hogy ne legyen probléma a folytatásba ,ezeket sikerült is megvalòsítanunk így nem forgott veszélybe a győzelmünk. A hazai csapat többször megprobált felzárkòzni,de mindíg akadt olyan játékosom aki elő tudott lépni támadásba,így még nővelni is tudtuk előnyünket.
Fontos győzelem volt,köszönöm a CSAPATNAK ezt a Karácsonyi ajándékot,amivel nagy lépést tettünk,hogy bent maradjunk az első 4-be. További sok sikert a Zsíros Akadémiának.
Szeretném megköszönni a kis szurkolòinknak akik Pestre is elkísérték a csapatot. Köszönöm minden játékosomnak,vezetőségnek,szülőknek,hogy egész évben mellettünk voltak és támogattak minket.Hálás vagyok🙏